Stavím stavíš – stavíme

Máme více jak 25 let zkušeností podložené refencemi a komplikované realizace pro nás nejsou překážkou.

Naším původním záměrem bylo podnikání v zemědělské činnosti. O pár let později jsme ale koupili první jeřáb, bagr a nákladní vozy Tatra a Liaz. Souběžně se zemědělstvím jsme začali podnikat i ve stavebních a zemních pracích. Od roku 1998 se naše firma začala plně věnovat jen stavebnímu trhu. Postupem času jsme významně rozšířili vozový park, nabízené služby, zapojili do chodu firmy rodinu a společnou silou se firma začala rozrůstat až do své nynější podoby.

ZEMNÍ PRÁCE

Provádění výkopů pro základy nejen rodinných domů, ale i velkých nebytových prostor jako jsou výrobní haly. Výkopy pro zabudování bazénů, výkopové práce při výstavbě inženýrských sítí, dále provádění demoličních prací. Firma disponuje stroji – 4x kolové rýpadlo CAT M313C + 3x bourací kladivo, 2x pásové minirýpadlo CAT 304 CR, 2x traktorbagr JCB 4CX, 1x nakladač Bobcat S250, 1x nakladač CAT 914G.

JEŘÁBNICKÉ PRÁCE

Využití strojů při usazování betonových jímek, při pokládce stropních panelů nejen na rodinné domy ale i na stavbách velkých výrobních hal, při přenášení těžkých břemen, při montážích dřevostaveb, při usazování mobilheimů aj. Pro tyto práce firma nabízí 2 nové autojeřáby LTM s prodlužovacími krakorci – Liebherr LTM 1055 a Liebherr LTM 1030, dále autojeřáb Tatra AD 28.

AUTODOPRAVA

Zajištění dopravy zboží a materiálu k zákazníkovi – sypké materiály z lomu nebo z vlastní deponie, veškerý (nejen) stavební materiál, odvoz odpadu na skládky kontejnerovým Ivecem, přeprava nadměrných nákladů, stavebních strojů. Pro tyto účely firma vlastní Volvo FM12 + návěs, podvalník, vana, 2x Tatra sklápěč T815 EURO 5, 1x Tatra Phoenix sklápěč EURO 6, 2x Tatra T815 valník, 2x Iveco kontejner.

ZÁVĚREM

Vzhledem k širokému spektru techniky je firma schopna nabídnout zajímavé ceny a pracuje rychle, není vázána na jiné subdodavatele.

Dnes zaměstnává firma více jak 35 zaměstnanců, včetně členů rodiny. Každý ze zaměstnanců je spolehlivý, svou práci plní ke spokojenosti zákazníka i zaměstnavatele.

Dalo hodně práce vybudovat firmu takovou, jaká je dnes. Ale stálo to za to. Při pohledu zpět je vidět kromě velkých starostí a spousty dřiny také kus dobře vykonané práce a to je důležité.

admin