Seznamka zážitkem!

Chceme Vám v článku představit možnost seznámení se zážitkem.
Možná, podobně jako my, máte ve svém okolí lidi, kteří se snaží najít do svého života někoho blízkého. Nebo možná Vy sami někoho hledáte. Kdo máte sami, nebo z vyprávění zkušenosti s tím, jaké to je snažit se potkat někoho nového, nebo chodit na schůzky s někým, koho znáte jen podle fotky na internetu, nebo mít kamarády, kteří se Vám snaží někoho najít, nebo prostě jen být sám a chtít to změnit?
Ne každý musí mít štěstí na partnery a ne každý se musí umět seznámit. Přitom stačí troška pomoci.
Potkejse! je seznamka, která organizuje seznamování se pomocí zážitku. Co tím můžete získat? Tak v prvé řadě máte šanci získat partnera. Ale i kdyby se to napoprvé nepovedlo, tak získáte zážitek, přátele, poznání, kdo Vám vyhovuje a kdo ne (a to rozhodně není málo) a víkend, kdy budete mít zajištěné ubytování, stravu a program.
Co si představit pod programem? Jeho cílem je zážitek a poznání se. Jde o to, abyste se s dalšími účastníky poznali v různých rolích a zjistili tak, s kým si vyhovujete. Program je zcela dobrovolný, pokud byste se na některé jeho části necítili, můžete je vynechat. A je vždy upraven podle zaměření skupiny. Pro představu se dá popsat tak, že se stanete prezidentem, který musí řešit agendu a mezinárodní vztahy, záchranářem, diskutérem, rodičem a budete zjišťovat, jak se v různých rolích cítíte a kdo Vám je schopný dodat inspiraci, podporu, nebo potřebný prostor. Můžete tak prožít situace, které jinak vidíte ve filmech. A navíc je prožijete s lidmi, mezi kterými si naleznete partnera, nebo přátele.
Pokud Vám můžeme pomoci se seznámit, můžete si vybrat některou z připravovaných akcí, nebo nám napsat žádost o připravení akce pro Vás na míru na stránkách Potkejse! Připravované akce.
Těšíme se na Vás, Vaše potkejse!

admin