Kurzy všeobecné angličtiny online

Nabídka kurzů všeobecná angličtina jazykové školy Evropské vzdělávacího centrum, s.r.o. zahrnuje tři úrovně pokročilosti. Kurz pro začátečníky je rozdělen na kurz pro úplné začátečníky a pro znalé začátečníky. Další úroveň je rozdělena na mírně pokročilé a středně pokročilé. Poslední úroveň je rozdělena na pokročilé a pokročilé Cambridge FCE.
Základní úroveň kurzu angličtina pro samouky pro znalé začátečníky je určen je vhodný pro studenty, kteří již nepatří do skupiny naprostých začátečníků. Je určen také pro skupinu tak zvaných „věčných“ začátečníků. Díky 5-ti fázovému systému budování slovní zásoby či autentickým MP3 poslechům je výuka velice efektivní. Pokud se budete věnovat studiu 30 minut denně, Váš pokrok Vám garantujeme! Během 1 roku si zvýšíte Vaší pokročilost a kvalifikaci v souladu s EU rámcem pro jazyky na úrovni studia 1 letého standardního.
Další úrovně všeobecné angličtiny jsou již i pro studenty aktivně se připravující na složení mezinárodní zkoušky Cambridge FCE. Jedná se zejména o kurzy angličtina pro středně pokročilé a angličtina pro pokročilé – Cambridge FCE. Poslední kurz obsahuje nácvik mezinárodních Cambridge zkoušek nanečisto včetně revoluční 13. kapitoly – kompletní Cambridge zkouška. Online kurz je tvořen tak, aby plně odpovídal Evropskému Referenčnímu Rámci pro jazyky. Jsme mezinárodně akreditovaná jazyková škola zařazená do vyhlášky MŠMT.

admin