Angličtina online – angličtina pro 21 století

Jaká by měla být angličtina pro 21 století? Bezesporu stejná jako pro století minulé, co by se ale změnit mělo je způsob výuky. Všude kolem nás se budují sítě s mobilním internetem, vznikají telefony s čím dál propracovanějším operačním systémem a byla by škoda těchto vymožeností nevyužít i pro výuku jazyků. Nyní je již jen krok ke kurzu angličtina online.

Prostředí internetu umožňuje učinit výuku interaktivní a multimediální. Co to přesně znamená? Stačí označit část textu a okamžitě dostanete překlad daného textu. Můžete si naposlouchat výslovnost slovíček přímo od rodilých mluvčích. Výklady gramatiky jsou naopak srozumitelně česky a vždy k dispozici. Kompletní kurz si totiž můžete stáhnout do Vašeho PC, notebooku, tabletu nebo mobilního telefonu s jakýmkoliv operačním systémem. Vše máte neustále u sebe a to i při cestách do zahraničí, to je angličtina pro samouky.

Moderní kurz angličtina online Vám přináší jazyková škola Evropské vzdělávací centrum. Její projekt e-learnignového profesního jazykového centra ONLINE, SMS a MOBILNÍ jazyky porazil v soutěži Internet Effectiveness Awards 2011 projekty velkých nadnárodní společností. Prosadil se i u čtenářů iDnes v TOP7 Nápad roku. Navíc je jako jediný výukový systém v ČR certifikovaný ISO 9001, 14001, 27001.

admin